Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania

opcje

Cena
  • od
    do

Herbaty marki Dilmah

Dilmah to czysta herbata cejlońska najwyższej jakości, nie mieszana z herbatami pośledniejszego gatunku pochodzącymi z innych krajów. Prawie wszystkie herbaty czarne i aromatyzowane Dilmah to herbaty pochodzące wyłącznie z cejlońskich plantacji.

Herbata Dilmah pakowana jest na Cejlonie, a więc na miejscu zbiorów. W przypadku herbaty jest to niezwykle ważne. Herbata jest rośliną higroskopijną - łatwo wchłania wilgoć, łatwo wchłania też obce zapachy i szybko wietrzeje. Tylko jak najszybsze zabezpieczenie jej opakowaniem ostatecznym, detalicznym, czyli tym które otworzą dopiero konsumenci, pozwala "dowieźć" do oddalonych nieraz o kilka tygodni miejsc herbatę posiadającą pełnię swych walorów.

Dilmah stosuje hermetyczne opakowania. Trzeba pamiętać, że oprócz długiej podróży, herbata spędzi jeszcze nieco czasu w magazynach i na sklepowych półkach. Dlatego ważne jest też, aby opakowanie detaliczne było hermetyczne. Większość herbat Dilmah już posiada takie opakowanie. Hermetyczne opakowanie ma sens tylko w przypadku herbat takich jak Dilmah, a więc najwyższej jakości i pakowanych na miejscu zbiorów.

Dilmah odniosła światowy sukces. Dilmah zadebiutowała w 1988 roku w Australii. Jej sukces na tym bardzo wymagającym rynku zachęcił Merrilla Fernando do wprowadzania jej na kolejne rynki. Dziś Dilmah dostępna jest w ponad 80 krajach, często będąc najchętniej kupowaną herbatą na rynku. Tak jest między innymi w Australii, Nowej Zelandii, Wietnamie i kilku krajach arabskich.

Herbaty Dilmah - smaczne herbaty z klasą

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl